آثار گرافیکی نیمه شعبانآثار نوشتاری و اجرایی نیمه شعبانبزرگسالبنر، طرح گرافیکی و اینفوگرافی نیمه شعبانفایل تصویریمتن مسابقه و نظرسنجی نیمه شعبانمخاطبیننوجواننوع محتوانیمه شعبان

مسابقه منجی دلها نیمه شعبان

مسابقه منجی دلها حاوی بیست و دو سوال از منابع مختلف برای آشنایی با امام عصر علیه السلام

ما برای شما مسابقه ای با عنوان مسابقه منجی دلها طراحی کرده ایم که با توجه به منابع و کتاب های صحیح مطالبی در مورد امام عصر علیه السلام به شما منتقل میشود  شما با مطالعه ی کتابها جواب صحیح را یافته و با امام زمان علیه السلام آشنا تر میشوید.


در این عصر غیبت که دین رنگ دیگری به خود گرفته، و اصل آن گم شده است باید به یک ریسمان الاهی چنگ زد به ریسمانی که انتهای آن انسان را به امامش می رساند. امامی که حی و زنده است.

امام صادق علیه السلام  فرمودند: صاحب این امر میان آنها آمد و شد میکند و در بازارهایشان گام بر میدارد و قدم بر فرش هایشان می گذارد و آنان او را نمی شناسند تا زمانی که خدای عزوجل او را اجازه فرماید که خودش را به آنان معرفی کند.(غیبت نعمانی:163)

حال ما برای شما مسابقه ای طراحی کرده ایم که با توجه به منابع و کتاب های صحیح مطالبی در مورد امام عصر علیه السلام به شما منتقل میشود  شما با مطالعه ی کتابها جواب صحیح را یافته و با امام زمان علیه السلام آشنا تر میشوید.


منابع: دعای عهد، زيارت آل ياسين، کتاب نسيم زندگی، کتاب سلوک منتظران، دعای ندبه، کتاب آفتاب در نگاه خورشيد، کارگاه های آموزشی.


 برای مشاهده هر تصوير روی آن کلیک کنید:برای مطالعه و مشاهده مطالبی که در مورد امام عصر علیه السلام است می توانید به لینک مقالات نیمه شعبان مراجعه نمایید.
فهرست نیمه شعبان
برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.
فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب محرم کتابخانه خدمتگزاران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا