آثار نوشتاری و اجرایی نیمه شعبانبزرگسالفایل تصویریمتن مسابقه و نظرسنجی نیمه شعبانمخاطبیننوجواننوع محتوانیمه شعبان

مسابقه منجی دلها نیمه شعبان

مسابقه منجی دلها حاوی بیست و دو سوال از منابع مختلف برای آشنایی با امام عصر علیه السلام

ما برای شما مسابقه ای با عنوان مسابقه منجی دلها طراحی کرده ایم که با توجه به منابع و کتاب های صحیح مطالبی در مورد امام عصر علیه السلام به شما منتقل میشود  شما با مطالعه ی کتابها جواب صحیح را یافته و با امام زمان علیه السلام آشنا تر میشوید.

در این عصر غیبت که دین رنگ دیگری به خود گرفته، و اصل آن گم شده است باید به یک ریسمان الاهی چنگ زد به ریسمانی که انتهای آن انسان را به امامش می رساند. امامی که حی و زنده است.

امام صادق علیه السلام  فرمودند: صاحب این امر میان آنها آمد و شد میکند و در بازارهایشان گام بر میدارد و قدم بر فرش هایشان می گذارد و آنان او را نمی شناسند تا زمانی که خدای عزوجل او را اجازه فرماید که خودش را به آنان معرفی کند.(غیبت نعمانی:163)

حال ما برای شما مسابقه ای طراحی کرده ایم که با توجه به منابع و کتاب های صحیح مطالبی در مورد امام عصر علیه السلام به شما منتقل میشود  شما با مطالعه ی کتابها جواب صحیح را یافته و با امام زمان علیه السلام آشنا تر میشوید.

منابع مسابقه منجی دلها نیمه شعبان

برای آشنایی و دانلود مقاله دعای عهد کلیک نمایید. برای آشنایی و دانلود مقاله زیارت آل یاسین کلیک نمایید. برای آشنایی و دانلود مقاله کتاب نسیم زندگی کلیک نمایید. برای آشنایی و دانلود مقاله کتاب سلوک منتظران کلیک نمایید. برای آشنایی و دانلود مقاله کتاب سلوک منتظران کلیک نمایید. برای آشنایی و دانلود مقاله دعای ندبه کلیک نمایید. برای آشنایی و دانلود مقاله کتاب آفتاب در نگاه خورشيد کلیک نمایید. برای آشنایی و دانلود کارگاه آموزشی شماره 15 کلیک نمایید. برای آشنایی و دانلود کارگاه آموزشی شماره 8 کلیک نمایید. برای آشنایی و دانلود کارگاه آموزشی شماره 6 کلیک نمایید. برای آشنایی و دانلود کارگاه آموزشی شماره 46 کلیک نمایید. برای آشنایی و دانلود کارگاه آموزشی شماره 44 کلیک نمایید.


برای مشاهده تصاویر مسابقه منجی دلها نیمه شعبان روی تصویر کلیک کنید.


دسترسی سریع و آسان به راهکار و محتوا برای مناسبت‌های نیمه شعبان، غدیر، محرم و فاطمیه
برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.

فهرست مطالب محرم فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر کتابخانه خدمتگزاران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا