آثار نوشتاری و اجرایی غدیرغدیرکودکمتن سخنرانی و مقاله غدیرمتنیمخاطبیننوع محتواویژه غدیر خدمتگزاران

کاردستی تاج بچه شیعه امیرالمومنین – جشن غدیر کودک

کاردستی تاج بچه شیعه امیرالمومنین علیه السلام برای جشن غدیر کودکان

مربی با آموزش کاردستی تاج بچه شیعه امیرالمومنین علیه السلام در  رنگ های مختلف و نصب اون روی سر بچه ها سعی می کند شیعه ی امیرالمؤمنین علیه السلام بودن را، به عنوان یک افتخار و یک نعمت بزرگ الهی معرفی کند.

هدف: القای فضیلت شیعه بودن در قالب یک کاردستی زیبا

روش کار 

بچه ها امروز می خوایم به مناسبت عید بزرگ غدیر یه کاردستی خوشگل درست کنیم. کی می دونه عید غدیر چه عیدیه؟ بله … عید غدیر بزرگ ترین عید ما شیعه هاست. عیدی که توی اون روز خدای مهربون امیرالمؤمنین علیه السلام رو به عنوان جانشین پیامبر اکرم صلوات الله علیه انتخاب و به مردم معرفی کرد.

ما هم که همگی شیعه ی ایشون هستیم این عیدو جشن می گیریم و خوشحالیم حالا می خوایم این خوشحالی مونو به همه نشون بدیم. چطوری؟ الان می گم بهتون.

الان یه تاج خوشگل با هم درست می کنیم و روش می نویسیم که “الحمدلله که ما بچه شیعه هستیم”یا می تونیم بنویسیم”بچه ی شیعه ی امیرالمؤمنین علیه السلام” و اونو روی سرمون بذاریم.

اینطوری هر کس ما رو ببینه می فهمه که ما شیعه ایم و توی این عید بزرگ خیلی خیلی خوشحالیم. تازه مامان و بابامون و دوستامون هم می فهمند که ما چقدر امیرالمؤمنین عزیزو دوست داریم که اسمشونو روی تاجمون نوشتیم.
یه فکر خوب! بچه ها می دونین که چقدر هدیه دادن خوبه؟

می تونین وقتی رفتید خونه با کمک مامانتون، چندتا دیگه از این تاج ها درست کنین و به دوستاتون به عنوان عیدی جشن غدیر هدیه بدین و اونا رو خوشحال کنین.


برای مطالعه و مشاهده مطالب بیشتر در مورد امیرالمؤمنین علیه السلام و غدیر می توانید به فهرست مطالب غدیر در لینک زیر مراجعه نمایید.
فهرست غدیر

دسترسی سریع و آسان به راهکار و محتوا برای مناسبت‌های نیمه شعبان، غدیر، محرم و فاطمیه
برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.

فهرست مطالب محرم فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر کتابخانه خدمتگزاران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا