متن سخنرانی و مقاله غدیرآثار نوشتاری و اجرایی غدیرغدیرفایل اجرایی ( پاورپوینت ، فلش و ... )کودکمتنیمخاطبیننوجواننوع محتوا

پاورپوینت کودکانه غدیر – عید غدیر کودک

پاورپوینت کودکانه غدیر – به تصویر کشیدن واقعه غدیر برای کودکان

یکی از دوستان برای جشن کودکان یک پاورپوینت کودکانه غدیر می خواستند. فایل ضمیمه یک طرح ساده انیمیشنی از کتاب “اینجا چه خبر است؟” خانم زینب صدر است که برای کودکان نگاشته شده است. تصاویر کتاب در این پاورپونت بصورت متحرک بازسازی شده است.

اگر بتوانند روی این پاور با صدای مناسب ، کودکانه یا …. متن داستان نیز خوانده شود شاید برای کودکان جذاب باشد. با توجه به یکسانی کتاب و داستان می توان جذابیت خوبی در جشن ایجاد نمود حتی می توان محل جشن را متناسب با تصاویر کتاب بصورت آکواریوم و …. طراحی نمود تا بچه ها خودشان را در داستان کتاب تصور کنند.

در نهایت هم می شود یک نسخه از کتاب را به عنوان یادبود در اختیارشان قرار داد تا همواره با دیدن کتاب این جشن را به یاد بیاورند. اصل اسلاید ها بصورت خام نیز ارسال شده تا امکان ایجاد تغییرات و رفع ایرادات موجود باشد.

دانلود فایل پاورپوینت کودکانه غدیر


برای مطالعه و آشنایی بیشتر با مطالبی که در مورد امیرالمؤمنین علیه السلام، و غدیر است. می توانید به فهرست مطالب غدیر در لینک زیر مراجعه نمایید.
فهرست غدیر
دسترسی سریع و آسان به راهکار و محتوا برای مناسبت‌های نیمه شعبان، غدیر، محرم و فاطمیه
برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.

فهرست مطالب محرم فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر کتابخانه خدمتگزاران

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا