یاقوت غدیربزرگسالغدیرمتنیمخاطبیننوجواننوع محتواویژه غدیر خدمتگزاران

درد دل با حضرت علی علیه السلام (یاقوت 77)

تذكر دهنده ی خدمتگزاران به امام عصر (علیه السلام)

درد دل با حضرت علی علیه السلام امین و راهنمای ما شیعیان

آنچه پیش روی شماست درد دل با حضرت علی علیه السلام امین و راهنمای ما شیعیان است.

⁣بگذارید به امیریتان دل ببندیم آقا… امام همچون پدریست… نام پدر که می آید دلم نا خودآگاه با شما صمیمی می شود. هوس در آغوش گرفتن و درد دل کردن میکند با کسی که امین باشد و راهنما هوس تکیه کردن به تکیه گاهی محکم که نلغزد،به افکار و ایمانی استوار که در کشاکش زندگی بتوان به ریشه اش چنگ زد و استوار ماند.

هوس امنیت و قرار و پناهگاه دل… مولا کدام یک را از پدری بخواهم و شما آن را در حد اعلی نداشته باشید؟ که امین الله اید و خدا به شما امانت می سپارد… قرار زمین و زمانید و من شرمسارم که گاهی قرارگاهم نیستید… طریق ایمانید و ورود و خروجی جز از شما نیست که علی بابها خزانه علمید و تکیه کردن بر شما از لغزش ها دورم می کند….

آقا پدری چون شما برای فرزندی چون من..؟ من از آن فرزندانم که نشانی از کوی پدرم ندارم جز محبتی در دل… چه برسد که پدرت امیر مومنان باشد یعنی باز هم حد اعلی ایمان…. آقا ما که جزء مومنین و انوار الهی نیستیم اما… اما بگذارید به امیریتان دل ببندیم آقا… آخر امیری چون شما داشتن نهایت آرزوی من است.. که بدانم امیرم بهترین خلق است… بدانم امیرم پدرم است…. مهربان پدرم، دستانم را رها نکنید…


نکته

  مقالات یاقوت پیرامون روایت های کوتاه در رابطه با یاران و دلدادگان اهل بیت علیهم السلام است که نتیجه ی هر بخش به امام عصر علیه السلام مربوط می شود.
منتظر شماره های بعدی باشید…


جهت مشاهده دیگر مقالات یاقوت، و همچنین مطالعه و مشاهده مطالب بیشتر در مورد امیرالمومنین علیه السلام، غدیر می توانید به لینک های زیر مراجعه نمایید.

فهرست غدیر   فهرست یاقوت
برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.
فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب محرم کتابخانه خدمتگزاران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا