متن مسابقه و نظرسنجی غدیرآثار نوشتاری و اجرایی غدیربزرگسالغدیرفایل تصویریمخاطبیننوجواننوع محتوا

مسابقه غدیر تا بی نهایت

مسابقه غدیر تا بی نهایت پانزده سوال در مورد فضیلت امیرالمؤمنین علیه السلام

مسابقه غدیر تا بی نهایت حاوی پانزده سوال از کتب مختلف در مورد فضیلت امیرالمؤمنین علیه السلام می باشد. ما مسابقه غدیر تا بی نهایت را برای شما از کتب مختلف طراحی کرده تا شما عزیزان با قطره ای از فضیلت و ویژگی غدیر و امیرالمؤمنین علیه السلام آشنا شوید و برای پیدا کردن جواب سؤال مسابقه، کتاب های مربوطه رو مطالعه بفرمایید.

امیرالمؤمنین علیه السلام روح جهان هستی است در شناسایی ارزش وجودی آن حضرت عقل کم می آورد و قلم ناتوان می ماند او فوق البشر است که این جهان تنگ هرگز نتوانست عظمتش را درک کند و او را در خود جای دهد.

باید پیام غدیر را به گوش همه ی آدمیان برسانیم چرا كه پیام غدیر تعیین صراط مستقیم تا آخرین روز دنیا ست. كه رسول خدا صلی الله علیه وآله و سلم فرمودند: پدران به پسران و حاضران به غائبان برسانند تا روز قیامت.

چون غدیر صراط است با ایمان به غدیر می توان از این صراط گذشت و گرنه لبه شمشیری است كه هر منافق و ملحدی را دو نیمه خواهد ساخت. پس در نقطه غدیر توقفی باید كرد چرا كه غدیر به عنوان عقیده ما اساس دین اسلام و ثمره نبوت پیامبر صلی الله علیه وآله و سلم است.

چون  خطابه غدیر به عنوان آینه تمام نمای ولایت امیرالمؤمنین علیه السلام، بین تمام خطابه های اسلام از ویژگی خاصی برخوردار است. به فرموده امام باقرعلیه السلام هیچ حكمی مثل ولایت در غدیر اعلام نشده است.

منبع سوالات مسابقه غدیر تا بی نهایت

منبع سوالات از کتابهای: یادگار غدیر، آیات غدیر، در جستجوی جانشین پیامبر صلی الله علیه و آله، غدیر در بیانات مقام معظم رهبری، و کارگاه های آموزشی غدیر شماره های 19 و 27.

برای مشاهده تصاویر مسابقه غدیر تا بی نهایت روی هر تصویر کلیک کنید.

 


برای مطالعه و مشاهده مطالب بیشتر در مورد امیرالمؤمنین علیه السلام، غدیر می توانید به فهرست مطالب غدیر در لینک زیر مراجعه نمایید.
فهرست غدیر

برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.
فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب محرم کتابخانه خدمتگزاران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا