نوع محتواآثار گرافیکی نیمه شعبانآثار نوشتاری و اجرایی نیمه شعبانبزرگسالبنر، طرح گرافیکی و اینفوگرافی نیمه شعبانفایل تصویریمتن مسابقه و نظرسنجی نیمه شعبانمتنیمخاطبیننوجواننیمه شعبان

مسابقه امید منتظران نیمه شعبان

مسابقه امید منتظران حاوی دوازده سوال از منابع مختلف برای آشنایی با امام عصر علیه السلام

مسابقه امید منتظران حاوی دوازده سوال میباشد. برای آشنای بیشتر متن زیر را مطالعه بفرمایید.

در این روزگاران غیبت و ظلمت به دنبال روشنایی از یک روزنه ی می گردیم که قلب و زندگیمان را کمی روشن کند. و راه درست و غلط را تشخیص دهیم تا بتوانیم بقیه ی این جاده ی زندگی را به انتها برسانیم و به بیراهه کشیده نشویم. ما برای اینکه یک نشانی از باقی مانده حجت خدا در روی زمین دهیم از کتاب هایی که منتسب به ایشان است، به صورت مسابقه ی برای شما طراحی کرده ایم. تا شما عزیزان برای یافتن پاسخ مسابقه این کتاب های ارزشمند رو مطالعه نمایید.

حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه شریف) می فرمایند: اَكثِروا الدُّعاءَ بِتَعجِیل الفَرَجِ فَاِنَّ ذلِكَ فَرَجُكُم. برای تعجیل در ظهور من زیاد دعا کنید که خود فَرَج و نجات شما است. (کمال‌الدین، ج ٢، ص ٤٨٥)

 امیرالمؤمنین(علیه‌السلام) فرمودند: اِنتَظِروا الفَرَجَ وَلا تَیأسُوا مِن رَوحِ الله. همواره در انتظار (فرج و ظهور صاحب‌الزمان علیه‌السلام) باشید و یأس و ناامیدی از رحمت خدا به خود راه مدهید. (بحار، ج ١٥، ص ١٢٣)

منبع سوالات از کتابهای: خاطره آن شب، شیوه یاری قائم آل محمد علیهم السلام، دعای عهد، کتاب درسنامه مهدویت جلد1 و جلد2، دعای ندبه.

 برای مشاهده هر تصویر روی آن کلیک کنید:

 

برای مشاهده تمام مسابقات نیمه شعبان اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده تمام مسابقات مناسب های مختلف اینجا کلیک کنید.

برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.
فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب محرم کتابخانه خدمتگزاران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا