مسابقه امید منتظران

مسابقه امید منتظران – مسابقه نیمه شعبان

مسابقه امید منتظران

مسابقه امید منتظران حاوی دوازده سوال میباشد.برای آشنای بیشتر متن زیر را مطالعه بفرمایید.

در این روزگاران غیبت و ظلمت به دنبال روشنایی از یک روزنه ی می گردیم که قلب و زندگیمان را کمی روشن کند. و راه درست و غلط را تشخیص دهیم تا بتوانیم بقیه ی این جاده ی زندگی را به انتها برسانیم و به بیراهه کشیده نشویم.ما برای اینکه یک نشانی از باقی مانده حجت خدا در روی زمین دهیم از کتاب هایی که منتسب به ایشان است، به صورت مسابقه ی برای شما طراحی کرده ایم. تا شما عزیزان برای یافتن پاسخ مسابقه این کتاب های ارزشمند رو مطالعه نمایید.

حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه شریف) می فرمایند: اَکثِروا الدُّعاءَ بِتَعجِیل الفَرَجِ فَاِنَّ ذلِکَ فَرَجُکُم. برای تعجیل در ظهور من زیاد دعا کنید که خود فَرَج و نجات شما است. (کمال‌الدین، ج ٢، ص ۴٨۵)

 امیرالمؤمنین(علیه‌السلام) فرمودند: اِنتَظِروا الفَرَجَ وَلا تَیأسُوا مِن رَوحِ الله. همواره در انتظار (فرج و ظهور صاحب‌الزمان علیه‌السلام) باشید و یأس و ناامیدی از رحمت خدا به خود راه مدهید. (بحار، ج ١۵، ص ١٢٣)

منبع سوالات از کتابهای: خاطره آن شب، شیوه یاری قائم آل محمد علیهم السلام، دعای عهد، کتاب درسنامه مهدویت جلد۱ و جلد۲،دعای ندبه.

 برای مشاهده هر تصویر روی آن کلیک کنید:

 

برای آشنایی بیشتر با مسابقه نیمه شعبان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد امام عصر علیه السلام میتوانید مقاله ” مسابقه منجی دلها ” را مطالعه نمایید.


دیدگاه خود را بیان کنید

14 − 8 =