آثار نوشتاری و اجرایی نیمه شعبانبرگزاری جشن نیمه شعبانبزرگسالمتنیمخاطبیننوجواننوع محتوانیمه شعبان

جشن شعبان در باشگاه ورزشی – راهکار های تبلیغ نیمه شعبان

جشن شعبان در باشگاه ورزشی (سخنرانی و راهکار های تبلیغی نیمه شعبان)

چگونگی اجرای جشن شعبان در باشگاه ورزشی با تبلیغ و سخنرانی کوتاه در مورد امام عصر علیه السلام می توانید حضرت را معرفی نمایید.

بخش اول جشن شعبان در باشگاه ورزشی – راهکار های تبلیغ و تربیت مناسب

اگر دوست داريد در تبليغ کردن و تربيت موفق باشيد راهکار: قبل از به دست گرفتن زمام فکر مخاطب توبه و استغفار کردن و صددقه دادن را فراموش نکنيد ، کپی برداری و کليشه ای حرف زدن ممنوع، بايد لحظه به لحظه با ييامی که می خواهيم بدهيم ييوند خورده و آشتی کنيم.

خدا و امام زمان عليه السلام را لحظه به لحظده شاهد و ناظر افعال ، افکار، اعمال و حرکات مان ببينيم. سعی کنيد با توپر برويد چرا که هر کس قوی تر اجرا کند برنده تر است .

بر قراری روابط اجتماعی بالا و دو طرفه در موفقيت اين طرح اثر مستقيم دارد. استفاده از کلمات ، واژه ها، و عبارات ساده و عاميانه می تواند در انتقال و فهم مطالب تاثير بگذارد. مدت زمان ييشنهادی جهت اجرای طرح حداقل بيست و حداکثر 30 دقيقه است. بر قراری رابطه ی دوطرفه، ايجاد فضا و جو شاد ، محکم، و جذاب ييوسته حرف زدن انتقال مفاهيم به جای انتقال عبارات و کلمدات مفيد است.

مدت زمان ييشنهادی برای قسمت اول ( در باره ی اثدرات ورزش ) 15 حداکثر 20 دقیقه مدت زمان پیشنهادی برای معرفی ورزش به عنوان گنج حداکثر 5 دقيقه مدت زمان ييشنهادی برای پل زدن حداکثر 5 دقيقه عدم ريزش اطلاعات بلکه تبيين اطلاعات داده شده در قسمت های قبل در اثر بخشی موثر است هدف اين است که شنوندگان به شنيدن مطالب تشنه شوند و اين تشنگی بايد زمينه را برای تفکر و تعقل در باره ی گنج واقعی ايجاد کند .

خبر خبر امروز با دست ير آمده ام مژده بدهيد مژده گنج ييدا شده گنج ، باور نمی کنيد می خواهيد به شما آدرس بدهم خودتان ببينيد اگر با چشم خودتان ببينيد باور می کنيد ( با شوخی کردن جو فضا را شاد کنيد )

مثال: من به شما ادرس نمی دهم خيلی زرنگ هستيد. ( می روم می بينم جا تر است و بچه نيست ) نه گذشته از شوخی نگران نباشديد بده شدما آدرس می دهم. چند نفريد بيست نفر پانزده نفر نگران نباشيد گنج به اندازه ی همه ی شما است ببينم کی سلامتی و زندگی ا را دوست ندارد ( اگر کسی به حالت شوخی گفت من دوست ندارم بگوييد خيلی خوب بنشين وسط. خانم ها، يک دو سه که گفتم بريزيد سر و به قصد کشت بزنيد چون اين خانم سلامتی و زندگی اش را دوسدت ندارد .

ورزش نقش بسيار مهمی در سلامتی و طول عمر فرد دارد به شرط ها و شروط ها. به شرط اينکه با مزاج و قدرت بدنی فرد متناسب باشد ( آقا در فيزيولوژی يک اصل داريم که عضوی که کار نکند محکوم به فناست يعنی تک تک اعضای بدنمان برای اينکه تغذيه کند فعاليت انجام دهد می بايست حرکت کند…

جهت مطالعه ادامه مطلب مقاله جشن شعبان در باشگاه ورزشی به لینک دانلود مراجعه کنید.

برای مشاهده و دانلود متن دانلود بخش اول جشن شعبان در باشگاه ورزشی کلیک نمایید.بخش دوم جشن شعبان در باشگاه ورزشی – سخنرانی در باشگاه 

با عرض سلام و خسته نباشيد دوستان عزيز چند دقيقه بيشتر وقت شما را نمی گيرم اما در اين مدت همراهی کنيد و سوال هايی که پرسيده می شود جواب دهيد. در رشته ای که انتخاب کرده ايد چه هدفی را دنبال می کنيد، چه چيزی مورد نظر شماست، و دوست داريد به چه چيزی دست پيدا کنيد؟

پاسخ : خوش اندام شدم، سلامتی و تندرستی، مانکن شدن ، و…

خوب خوش اندا م شدن، سلامتی و تندرستی، مانکن شدن، چقدر برای شما مهم است و ارزش دارد؟

پاسخ : خيلی

حالا اگر به شما بگويند که مثلا باشگاه حجاب تضمين کرده است که ظرف مدت مشخص مثلا دو يا سه ماه افرادی که در ان باشگاه ثبت نام می کنند به تمام اهدافشان از جمله موارد ذکر شده برساند اما در اين ميان لازم است که افراد تلاش و پشتکاری خوبی از خود نشان دهند و مقداری هزينه صرف کنند که شايد بيشتر از باشگاه های ديگر باشد.

آيا قبول می کنيد که برای اينکه به اهدافتان در يک مدت کوتاه تری دست پيدا کنيد در اين باشگاه ثبت نام کنيد.

خوب پس اقرار کرديد که در چنين باشگاهی ثبت نام می کنيد و حاضر هستيد زحمت و تلاش زيادی را در اين را بر خود متحمل شويد. خانم ها قبول داريد که ما انسان های تنبلی نيستيم و فقط کافی است که ارزش و اهميت چيزی را بدانيم مثلا بدانيم که فلان ورزش برای حفظ تندرستی ما عالی است و يا فلا ن باشگاه با مربی های عالی و زبده ،تمرينات مناسب و مفيد به ورزشکاران می دهد و…

پس قبول داريد که کافی است که برای ما گنج بودن و پر بها بودن چيزی ثابت شود ، مثل اينکه خوش اندام بودن گنج ارزنده ای است، يک ورزشکار موفق شدن گنج ارزنده ای است و يا اينکه به اين مطلب برسيم که تندرست شدن واقعا گنج است و می دانيم برای رسيدن به اين گنج ها بايد تلاش کرد و دستيابی به ان با تنبلی به دست نمی آيد. و لازم است هر گونه رنج و سختی را تحمل کنيم تا به ان گنج دست پيدا کنيم.

اما در ميان اين گنج ها می خواهيم از گنجی صحبت کنيم که در ميان ما است و واقعا گنج است اما گنج بودن آن را درک نکرده ايم و اصلا متوجه او نيستيم. به نظر شما آن چه گنجی است که با وجود پر ارزش بودن و پر بها بودنش ، از توجه ما مورد غفلت قرار گرفته است.

کاش روزی می رسيد که همانطور که به فکر راه ها و ورزش های مناسب برای تناسب اندام هستيم و اين قدر با جديت اين برنامه ها را دنبال می کنيم، به سراغش می رفتيم و از هيچ تلاش و کوششی دريغ نمی کرديم و تمام مشکلات و سختی های راه را بر خود می خريديم تا به ان گنج برسيم گنجی که نه تنها سلامتی ما را بلکه سعادت ما را تضمين می کند.

درست است که انواع نرمش ها و ورزش ها را جزء برنامه های جدی روزانه خود قرار می دهيم اما دست يافتن به اين گنج پر بها را جز برنامه های خود نمی گنجيم.

آيا اين خواسته ی نابجا يی است که درک کنيم که امام زمانمان گنج غريب و ناشناخته است که او را نيافته ايم چرا که اگر او را بيابيم مسلما در راه رسيدن به او تنبل و کسل نخواهيم بود چرا که او ثروتمند ترين ، مهربان ترين ، شجاع ترين ، پرهيزکار ترين فردی است که از هر لحاظ گنج است .آيااستفاده نکردن از اين گنج به ضرر انسان نمی باشد؟


دسترسی سریع و آسان به راهکار و محتوا برای مناسبت‌های نیمه شعبان، غدیر، محرم و فاطمیه
برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.

فهرست مطالب محرم فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر کتابخانه خدمتگزاران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا